Луческу — про перемогу «Динамо» над «Ворсклою» | Sportanalytic.com | спортивні новини

Гoлoвний трeнeр «Динамо» Мірча Луческу висловився про звитягу над «Ворсклою» (2:0) в 11 турі УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

«Третє, четверте або останнє місце — неважливо, з яким суперником ми граємо. Дуже важко даються всі ігри. Всі команди фізично міцні і добре підготовлені. Тому три очки найголовніше. Як мотивував гравців після поразки від «Барселони»? Той рахунок був для нас образливим, але ми добре зіграли перший тайм, у «Барси» не було моментів. Це давало привід сподіватися на те, що ми граємо краще. Нам просто не пощастило. Повинні були забивати «Барсі» і сьогодні створили багато моментів. Але мене турбує їх реалізація.

З «Барселоною» не було такого, що нас обігравали. Отримали гол при першому ударі по воротах, потім при кутовому, з пенальті. Не було таких ситуацій, що нас обігравали за рахунок комбінацій. У «Барси» було 5-6 моментів, і вони забили. У них реалізація була краще, ніж у нас.

Добре аналізували той матч і прийшли до висновків, що результат не відповідав тому, що відбувалося на поле.На сьогоднішню гру вийшли мотивованими. Після першого тайму рахунок міг бути набагато більше. Зробило заміни, щоб дати зіграти іншим футболістам. Задоволений перемогою і трьома очками», — сказав Луческу в «Профутбол Digital».

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

Джерело: Sportanalytic.com