Серія А. 6 тур. «Парма» вирвала 3 очки в грі з «Торіно», «Наполі», «Рома», «Ювентус» та «Інтер» перемогли | Sportanalytic.com | спортивні новини

Нoвий тур чeмпіoнaту Ітaлії не став настільки феєричним для Руслана Малиновського, як попередній. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Цього разу наш співвітчизник вийшов на заміну за 18 хвилин до завершення матчу і встиг отримати жовту картку, зате «Аталанта» перемогла (4:1). «Ювентус» без особливої напруги обіграв СПАЛ, а «Інтер» впорався із «Сампдорією».

«Наполі», «Рома» та «Лаціо» підтвердили, що цього туру лідери перемагають. «Мілан» знову програв, цього разу «Фіорентині».

Гол Роберто Інглезе на останніх хвилинах приніс «Пармі» домашню звитягу над «Торіно».

«Парма» — «Торіно» — 3:2
Голи: Кулушевскі, 2, Корнеліус, 45, Інглезе, 88 — Ансалді, 12, Белотті, 42 (пенальті)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Серія A. Огляд матчів 6 туру (ВІДЕО)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

Джерело: Sportanalytic.com