Юрченко: Капітан ЦСКА постійно провокував | Sportanalytic.com | спортивні новини

Півзaxисник «Зoрі» Владлен Юрченко прокоментував нічию з болгарським ЦСКА у відборі Ліги Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

«Цікава гра була. У суперника хороші вболівальники і хороша підтримка. З перших хвилин це відчувалося. Однак ми намагалися взяти гру під контроль. Пропустили гол і після цього приходили в себе хвилин десять. Потім зібралися, зрівняли рахунок і могли забити ще, але все закінчилося 1:1.

Не можу сказати, що вони завжди давали нам грати. Вони діяли в п’ять захисників. Коли ми починали контролювати м’яч, вони низько сідали до своїх воріт. Місцями грали, як «Дніпро-1″ в першому таймі. Важко було зламати оборону. Особливо після забитого гола. Пізніше ми зрозуміли, де у них вільні зони і звідти прийшов пенальті.

Капітан суперників питав у мене, чи бив я пенальті. Кілька разів казав, що не заб’ю. Я йому у відповідь: «Ти молодець, але відійди, дай вдарити». Це їхній менталітет, тиск. За спиною гравці теж щось говорили, плюс вплив трибун. Але в таких моментах потрібно вимикати голову і вирішувати епізод в свою користь», — сказав Юрченко.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!

Джерело: footballhub.com.ua